About us

Lokasi Kami

Alamat Kami

Akademi Al Baghdadi

No 2-86 Jalan Prima SG 3

Taman Prima Gombak

68100 Batu Caves, Selangor

PENCAPAIAN AKADEMI AL BAGHDADI

Akademi Al Baghdadi telah berjaya melahirkan guru-guru Al Quran melalui program pelatihan yang dianjurkan olehnya.

GRADUAN SAPQ
0
SIJIL SANAD
0
PROGRAM
0
PERUNDING
0

PASUKAN KERJA AKADEMI AL BAGHDADI

Mereka ni terlibat secara langsung dalam pentadbiran dan keurusetiaan semua program Akademi Al Baghdadi

Ustaz Jalaluddin Bin Hj Hassanuddin
CEO Akademi Al BaghdadiUstaz Jalaluddin Bin Hj Hassanuddinjalaluddin@albaghdadigroup.com
Ustaz Md Hakim Taman
PengarahUstaz Md Hakim Tamanmdhakim@akademialbaghdadi.my
Cik Faimah Binti Ali
PengurusCik Faimah Binti Alifaimah@akademialbaghdadi.my
Nurul Nadhirah Bt Shaharuddin
Eksekutif KewanganNurul Nadhirah Bt Shaharuddinnadirah@akademialbaghdadi.my
Ustazah Nurul Huda  Bt Ramly
Eksekutif Kanan PelatihanUstazah Nurul Huda Bt Ramlyhuda@akademialbaghdadi.my
Ustaz Abdul Halim Suhaimi
Eksekutif PemasaranUstaz Abdul Halim Suhaimihalim@akademialbaghdadi.my
Abdul Latif Bin Syukri
Eksekutif Pelatihan Abdul Latif Bin Syukrilatif@akademialbaghdadi.my

PREBIU PELUANG PENDIDIKAN AL QURAN DAFTAR SEKARANG

Pendidikan Al Quran Untuk Semua

Hubungi Kami

Akademi Al Baghdadi

No 2-86 Jalan Prima SG 3

Taman Prima Gombak

68100 Batu Caves, Selangor

Info Logo

Akademi Al Baghdadi merupakan Anak Syarikat Al Baghdadi Group Sdn. Bhd. yang ditubuhkan pada awal tahun 2012. Penubuhannya bertujuan bagi mengendalikan program pelatihan Teknik Al Baghdadi yang mula digunakan secara meluas di pusat-pusat pembelajaran Al Quran Teknik Al Baghdadi ALC pada masa itu.

Newsletter

Masukkan nama dan email anda , dan kami akan sentiasa kemaskini maklumat terbaru kepada anda

captcha 

Jumlah Pengunjung

00097285
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
375
676
2877
59024
9553
21854
97285
Your IP: 54.234.255.29
2017-12-14 13:02